Menu

Nasledujuce

Ďalej sa na Vás tešia tieto hodnotenia: Benefit They´re real maskara; Beauty Blender hubka na mejkap; L´Oreal mejkap; sada na bielenie zubov; ondulácia vlasov; Garnier slnečná kozmetika; Balea fluidum na mastnú pleť; Lancome Hypnose Drama riasenka; Rimmel Oh My Gloss! lesk na pery; Maybelline SuperStay Better Skin mejkap; OPI lak na nechty a iné :)

utorok, 21. januára 2014

RIMMEL APOCALIPS lesk na pery

Dnes si zhodnotíme lesk na pery značky Rimmel z línie Apocalips, odtieň Aurora


Hodnotenie:

Rimmel Apocalips je úžasne pigmentovaný lesk na pery. Farbu, ktorú vidíte v tube, uvidíte aj na perách.

Odtieň Aurora je cyklámenovo ružová farba a má výraznú vôňu. Musím povedať, že tá vôňa sa mi nepáči, ale som ochotná to prehliadnuť, lebo tento lesk je podľa mňa jeden z najlepších v drogérii. 

Ak chcete priesvitný lesk len s jemným náznakom farby, tak toto nie je lesk pre vás. Apocaplips sa svojou pigmentáciou skôr podobá na rúž. Nevysúša pery, dodá im lesk a vydrží niekoľko hodín. Jedlo a pitie však neprežije. Potom si budete musieť aplikovať ďalšiu vrstvu (ako pri klasickom lesku). 


Rimmel Apocalips môžete kúpiť v drogériách za cenu 6-8 €.

Ja beriem Apocalips skôr ako rúž s leskom, pretože naozaj zafarbí vaše pery výraznou farbou a vydrží niekoľko hodín. Aplikácia je ľahká, len si treba dať pozor, aby sa vám nedostal na zuby, lebo to nie je príťažlivý look :). 

Celkové hodnotenie: 5 z 5. Ak chcete byť informované o nových hodnoteniach, lajknite si hodnotenia-kozmetiky na FB

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára